Школа – це найцікавіший етап нашого дитинства.

Скільки ж років ми навчаймося у школі? На перший погляд – дуже багато. Але, насправді, навчання у школі дає нам базові знання, без яких дорога в майбутнє зачинена.

Школа – наш найліпший друг, для багатьох з нас вона стає другою домівкою. А все тому що в школі завжди тепло і затишно, у школі нас чекають наші улюблені вчителі, які допомагають нам в усьому.Ми любимо нашу школу від першого до останнього дзвоника. Ми приходимо до школи зі сходом сонця, наші класні кімнати великі, просторі та добре освітленні. Саме в таких приміщеннях дуже зручно та цікаво здобувати нові знання.Я, як і всі школярі, дуже полюбляю цікаві уроки, на яких вчиталька розповідає нам багато корисної інформації. Такі факти та данні пропонують нам новини науки, історії, фізики, хімії та інші.

Ми можемо спостерігати за розвитком нашого світу, навколишнього середовища, нашої країни та міста.

Крім розвиваючих наук, дуже цікаві для мене уроки літератури та мовлення. На них я та мої друзі знайомимося з видатними письменниками та перекладачами, які внесли в історію свої грандіозні твори. Нам цікаво іх читати, вивчати та запам ятовувати. Завдяки таким урокам я стаю розвиненою та аудійованою людиною.Крім цікавих уроків, нам, школярам, велике задоволення приносять перерви. Ми бігаймо, розважаймося, граємо в цікаві ігри та спілкуємося. Якщо в мене та моїх друзів є час, ми поспішаємо до запашної їдальні. Ох, як смачно готують наші любі працівники їдальні. Які в них смачні страви.Під час навчального процесу мою увагу також прикутують різноманітні змагання, турніри, олімпіади та конкурси. Я полюбляю брати участь у всіх колективних справах, тому що вони дають мені можливість всесторонньо розвиватися та показувати всі свої вміння.Ще я дуже люблю свою школу через щирих, дружніх та талановитих вчителів. Щодня вони намагаються навчити нас чомусь новому, щодня вони роблять з нас вихованих та розумних людей. Я дуже полюбляю свій других дім – свою рідну школу.

Кiлькiсть переглядiв: 216